Pieteikšanās

Lūdzu aizpildi veidlapu, lai pieteiktos dalībai ekspedīcijā. 

Ekspedīcijas norises laiks ir no 10/07/2023 – 11/08/2023. 

Lūdzu norādi, kad un kur pievienosies/pievienosieties ekspedīcijai, kā arī to, kad plāno doties projām. Pirms to dari, ielūkojies ekspedīcijas kalendārā: http://www.manajura.lv/lv/kalendars/

Ja vēlies ekspedīcijai pievienoties vairākkārt, pa vidu ieturot pārtraukumus (piem., posms Ainaži – Saulkrasti (11.-15. jūlijs ) un posms Liepāja – Nida (7.-10. augusts), dalībnieku reģistrācijas anketa jāaizpilda par katru no pievienošanās reizēm.

Ja reģistrāciju veic pēc tam, kad sasniegts maksimālais dalībnieku skaits konkrētajos ekspedīcijas posmos, organizatori patur tiesības atteikt dalību ekspedīcijā. 

Dalībai ekspedīcijā ir noteikts līdzmaksājums, ēdināšanas un nakšņošanas (telts vietas) izmaksu segšanai. Līdzmaksājumu iespējams veikt ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā, pievienojoties ekspedīcijai. 

Piedaloties dienas gājienā bez nakšņošanas un ēšanas, līdzmaksājums nav jāmaksā.

Līdzmaksājuma apmērs: 

12 EUR par diennakti, ja vēlies pievienoties 1-2 dienas, vai piedalies ekspedīcijā pirmo gadu.

10 EUR par diennakti, ja esi piedalījies ekspedīcijā jau iepriekš (laika posmā no 2012.-2021. g.), vai esi bijis iniciatīvas “Piekrastes Tīrrade” posma/-u koordinators.

Līdzmaksājums par bērna/jaunieša dalību ekspedīcijā ir 7 EUR par diennakti.

Ja no vienas ģimenes pievienojas 3 vai vairāk dalībnieku, tiek piemērota atlaide – 2 eur dienas dalības maksai katram dalībniekam.

Piedaloties dienas gājienā, bez nakšņošanas un ēšanas, dalības maksa nav jāmaksā.

Ja esi gatavs iesaistīties kampaņas ekspedīcijas organizēšanas praktiskajos darbos, papildus datu apkopošanā un izpētes aktivitātēs ekspedīcijas laikā (būs nepieciešams viedtālrunis datu fiksēšanai aplikācijā), atzīmē to. Veiksmīgas sadarbības gadījumā tiks piemērota atlaide līdzmaksājumam!

Atceries, ka ekspedīcijas dalībnieki paši organizē nokļūšanu ekspedīcijas vietā un došanos mājup no tās. Braucot ar sabiedrisko transportu, izvēlies tuvāko pieturu mūsu atrašanās vietai – no šīs vietas mēs tevi nogādāsim nometnē ar ekspedīcijas busiņu.

Pirms piesaki dalību ekspedīcijai, rūpīgi iepazīsties ar informāciju par līdzmaksājumiem un citiem organizatoriskiem jautājumiem: http://www.manajura.lv/lv/noderigi/

Ja rodas kādi jautājumi, raksti ekspedicija@videsfonds.lv

*Lauki ar zvaigznīti ir obligāti

Trīs dienu laikā pēc reģistrācijas uz norādīto e-pasta adresi saņemsi apstiprinājumu dalībai, kā arī praktisko informāciju. Gadījumā, ja šāds apstiprinājums norādītajā termiņā netiek saņemts, lūdzu raksti uz ekspedicija@videsfonds.lv, lai precizētu situāciju, jo iespējams ir reģistrācijas procesā ir gadījusies kāda tehniska ķibele un organizatori Tavu pieteikumu nav saņēmuši.

To top